Access Bars Kyjov

Access Bars Kyjov

ACCESS BARS TERAPIE KYJOV

Jmenuji se Andrea Chludilová a působím především v Kyjově, v okrese Hodonín. Kromě vedení DIPOT EDU s.r.o. se také věnuji činnostem speciálního pedagoga. Mezi moje nově poskytované terapie pro děti i dospělé patří Access Bars. Školení Access Bars jsem absolvovala v roce 2022 a stala jsem se certifikovaným praktikem této úžasné metody, kterou jsem si zamilovala a u které jsem pochopila, že lidem mění životy.

 

V životě každého člověka občas nastanou chvíle, kdy potřebuje pomoc druhých, a to nejenom po fyzické stránce, ale také po stránce psychické. Ať už se jedná o únavu, úzkosti, strachy, deprese, nezpracované věci z minulosti, nebo třeba přejaté vzorce chování, které si neseme z dětství. To všechno a ještě o mnoho víc ovlivňuje náš stav, naše zdraví, naši pohodu.

Někdy máme pocit, že se musíme zbláznit, nebo že nám praskne hlava, protože ji máme plnou všeho možného. Cítíme, že nepořádek, který v ní máme, potřebujeme uklidit. Vyčistit. Stisknout DELETE a znovu žít. Ale jak, když to nejde? Právě k tomuto slouží Access Bars terapie.

 

Co je Access?

Access je sada nástrojů a procesů, které pomáhají více otevírat vědomí. Pomocí nich dokážeme pustit věci z minulosti a vědomě si tvořit přítomnost a budoucnost.

 

"Vědomí je schopnost být v každém okamžiku života v přítomnosti, bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit v životě vše, po čem toužíte, lepší než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit. Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat?" Gary Douglas

 

 

Co je Bars a jak probíhá sezení

Bars je 32 bodů na hlavě, v nichž jsme si během života nashromáždili svoje emoce, myšlenky, vzorce chování, postoje i obavy, u kterých jsme si mysleli, že jsou důležité. Během sezení dochází k jemné stimulaci těchto bodů v různých kombinacích, mozkové vlny se zpomalí a umožní přístup k nashromážděným myšlenkám, pocitům a vzorcům, které nám až doposud vytvářely hranice k tomu, co chceme prožívat a jak se chceme cítit.

 

V čem Acces Bars pomáhá

  • odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  • odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • snížení hyperaktivity u dětí a pomoc při odstranění řečových vad
  • celkový rozvoj osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  • uvolnění starých přesvědčení a vzorců chování
  • odstranění psychických problémů jako jsou úzkosti, strachy, deprese
  • odstranění bolestí různých částí těla
  • pomoc při obtížných životních situacích
  • uvolnění stresu a napětí

 

Jak sezení probíhá

Po vašem příchodu se představím a krátce se vás zeptám, jakou životní oblast právě řešíte. Můžete i nemusíte mi to říct, vše je jen na vás. Položíte se do relaxačního lehátka, zakryji vás dekou a aktivuji vám energie dotykem na hlavě, chodidlech a v dlaních. Poté už můžete začít relaxovat a já budu na vaší hlavě postupně jemně stimulovat jednotlivé bary.

U některých se stává, že velmi hluboce usnou, dostanou se do stavu hluboké relaxace, jiní se během terapie rozkašlou... to vše je úplně normální. U dětí trvá sezení přibližně půl hodiny, u dospělých asi hodinu a půl. Během této doby se vám mohou zdát také sny z minulosti, všechno je normální a nikdy předem nevíme, jaké procesy se u koho spustí.

 

Jak často chodit na Access Bars

Doporučuje se alespoň pět sezení, ale vše je čistě na vás. Někdo chodí pravidelně, jiní se objednají když cítí, že opět barsy potřebují.

 

Kdy si všimneme změny

Někteří lidé si změny všimnou až po několika dnech, jiní se cítí být ihned jiní, lehčí, zrelaxovaní. Access Bars totiž skutečně mění životy.

 

Jaké by to bylo cítit lehkost a radost v životě?

Jaké by bylo utvářet si budoucnost podle sebe, bez strachů a křivd?

Jaké by bylo vyzkoušet Access Bars?

 

Jsem tu pro vás.

 

Ceník

1 sezení dospělý (90 minut) 1 600 Kč
balíček 5 sezení dospělý 6 000 Kč (tj. 1 200 Kč za 1 sezení)
1 sezení dítě (30 minut) 400 Kč
balíček 5 sezení dítě 1 500 Kč (tj. 300 Kč za 1 sezení)

 

OBJEDNAT SE NA SEZENÍ

 

Informace

Vzděláváme mimo zajetý systém.

Respektujeme potřeby každého z vás.

DIPOT EDU s.r.o.

Adresa

DIPOT EDU s.r.o.

Tyršova 143/7
697 01 Kyjov
(okres Hodonín)