O nás

Naše vize

Respektující a přívětivý přístup ke každému jedinci je základem důvěryhodného vztahu s ním. Vzdělávání s individuálním přístupem a respektem k potřebám jednotlivců je stavebním kamenem naší společnosti.
Image
Image
Image
DIPOT EDU s.r.o. je vzdělávací centrum se školou. DIPOT = DIgitální, POlytechnické a Technické vzdělávací centrum.

Škola DIPOT Academy není školou zapsanou v Rejstříku škol a školských zařízení, nýbrž komunitními skupinami žáků vzdělávajících se formou individuálního vzdělávání.

V současné době se jedná o dvě skupiny. Jedna z nich sídlí a pracuje v Kyjově, druhá momentálně dojednává prostory k výuce v okolí Uherského Hradiště. Pokud se náš systém osvědčí, budeme pokračovat se skupinkami domškoláků i v dalších částech naší republiky.

Vzdělávací centrum se zaměřuje na velkou škálu činností. Patří mezi ně individuální práce s dětmi, žáky i studenty, skupinové kurzy, kurzy angličtiny pro děti i dospělé, workshopy a projektové dny pro školy i služby speciálního pedagoga.

V Kyjově nabízíme také velmi žádanou Access Bars terapii, která lidem pomáhá ve všech oblastech jejich života. Je vhodná pro děti i dospělé.
Image
Image
Image

Informace

Vzděláváme mimo zajetý systém.

Respektujeme potřeby každého z vás.

DIPOT EDU s.r.o.

Adresa

DIPOT EDU s.r.o.

Tyršova 143/7
697 01 Kyjov
(okres Hodonín)