Lektoři

Lektoři

Náš lektorský tým

 

Mgr. Andrea Chludilová

Andrea vede celé centrum a obě skupiny domškoláků - žáků na individuálním vzdělávání. Obrátit se na ni můžete s poptávkou na jakoukoli akci a ona vám ji pravděpodobně bude schopna na míru připravit.

Sama se specializuje na výuku žáků prvního stupně, doučování, digitální a polytechnickou výchovu, speciálně pedagogické činnosti a Access Bars terapii u dětí i dospělých.

 

Ing. Roman Riedl

Roman se zaměřuje na workshopy finanční gramotnosti pro žáky 2. stupně základních škol a pro středoškoláky. Je erudovaným lektorem s dlouholetými zkušenostmi ve finanční správě a aktuálně se velmi podrobně zabývá světem investic a finančních plánů.

 

Mgr. Marcela Petráková

Specializací Marcely jsou přírodní vědy, především biologie. V posledních letech se s oblibou věnuje robotice a badatelské výuce s žáky, pořádá pro ně velice oblíbené badatelské workshopy. Je důležitou součástí DIPOT Academy.

 

Mgr. Erika Suttnerová

Erika se jako další důležitá součást DIPOT Academy věnuje především výuce angličtiny pro děti mladšího školního věku. Vede také velmi oblíbené kurzy angličtiny pro děti v Kyjově a Bzenci.

 

Ing. Zdeňka Baďurová

Specializací Zdeňky je koučink a mentoring. Rozšířila naše služby do on-line prostředí, ve kterém je během svých akcí přístupna zájemcům v celé České republice. Počet zájemců o její on-line aktivity je vždy omezen, neboť pracuje velmi interaktivně v malých skupinách tak, aby měl každý účastník možnost aktivního dialogu a zpětné vazby.

 

Mgr. Alena Němečková

Alena je oblíbenou lektorkou kurzů angličtiny pro dospělé v Kyjově a Bzenci. V současnosti se věnuje také přípravě studentů k maturitě z angličtiny. Její zásadou je práce v malých skupinách tak, aby byly lekce efektivní pro každého účastníka.

Informace

Vzděláváme mimo zajetý systém.

Respektujeme potřeby každého z vás.

DIPOT EDU s.r.o.

Adresa

DIPOT EDU s.r.o.

Tyršova 143/7
697 01 Kyjov
(okres Hodonín)