Prázdniny 2023

Prázdniny 2023

Prázdniny s DIPOT EDU v Kyjově

Pojďte s námi zažít několik prázdninových dnů, milí kamarádi. Čeká nás společné nahlédnutí kukátkem do světa fantazie, poznávání krás v mořské univerzitě, prázdninové opakování do školy i prázdninová příprava do školy pro předškoláčky s robotem Dipotem.

1. KUKÁTKO DO SVĚTA FANTAZIE

V tématickém týdnu od 7. do 11.8.2023 budeme společně každý den nakukovat do světa fantazie.

Podíváme se do říše, kde je všechno možné a kde se naše sny stávají skutečností. Potkáme se s pohádkovými postavami, fantastickými zvířaty, zeptáme se Alenky, jak to chodí v říši divů, zasoutěžíme si spolu a možná si svůj vlastní svět fantazie vymyslíme také.

Součástí našeho společného týdne bude pobyt venku, sport, kreativní činnosti, spousta her, soutěží a povídání. Také se vydáme na výlet, abychom prozkoumali, jak to chodí jinde a abychom se přesvědčili, jestli se náhodou v jednom takovém světě fantazie nenacházíme i my.

Budeme se spolu scházet v 8:00 hodin a rozcházet ve 14:30. Je ti 5 - 11 let? Pak jsi pro nakouknutí do světa fantazie ideální kandidát.

Cena tématického týdne je 2 200 Kč včetně pomůcek a pitného režimu.

Přihlášení je možné přes e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uzávěrka přihlášek je v sobotu 29. dubna 2023, splatnost celé částky 6. května 2023.

fantazie

2. MOŘSKÁ UNIVERZITA

V tématickém týdnu od 14. do 18.8.2023 se společně pustíme do mořských výzkumů.

Prozkoumáme společně hlubiny moře se všemi jejich překvapeními, živočichy i rostlinami, budeme bádat a pozorovat je a budeme se společně snažit přijít na kloub různým záhadám podmořského světa.

Součástí našeho týdne bude výprava v podobě výletu, sport a venkovní aktivity, hry, soutěže a různé logické úkoly, abychom trénovali mozkové závity. Budeme se spolu bavit a smát a také jako správní výzkumníci budeme řešit jednu velkou záhadu.

Budeme se spolu scházet v 8:00 hodin a rozcházet ve 14:30. Je ti 5 - 11 let? Pak jsi pro výzkumnou podmořskou misi ten správný kandidát.

Cena tématického týdne je 2 200 Kč včetně pomůcek a pitného režimu.

Přihlášení je možné přes e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uzávěrka přihlášek je v sobotu 29. dubna 2023, splatnost celé částky 6. května 2023.

3. PRÁZDNINOVÉ PROCVIČOVÁNÍ pro budoucí druháčky, třeťáčky, čtvrťáky

Procvičovací týden pro školáky, kteří si chtějí pomocí her a soutěží zopakovat učivo a do nového ročníku nastoupit se spokojenou hlavičkou a beze strachu, co je čeká, se bude konat od 21. do 25.8.2023.

Stejně jako během školního roku se spolu budeme u učiva bavit tak, že si občas ani nevšimneme, že jsme nějaké učivo opakovali.

Budeme mít k dispozici spoustu hezkých pomůcek a hraček, které nám lépe připomenou věci, na které jsme přes prázdniny docela zapomněli.

 

Procvičování pro budoucí druháčky

Výprava do písmenkové galaxie

2 hodiny denně, vždy v 8:00 - 10:00

cena 1 500 Kč, tj. 150 Kč za 60 minut včetně pomůcek a pitného režimu

Termín podání přihlášek - SO 29. dubna, splatnost 6. května 2023

 

Procvičování pro budoucí třeťáčky

Čáry máry s písmenky a čísly

2 hodiny denně, vždy v 10:00 - 12:00

cena 1 500 Kč, tj. 150 Kč za 60 minut včetně pomůcek a pitného režimu

Termín podání přihlášek - SO 29. dubna, splatnost 6. května 2023

 

Procvičování pro budoucí čtvrťáky

Ať se nám íčka nepletou

2 hodiny denně, vždy ve 12:00 - 14:00

cena 1 500 Kč, tj. 150 Kč za žé minut včetně pomůcek a pitného režimu

Termín podání přihlášek - SO 29. dubna, splatnost 6. května 2023

 

4. PRÁZDNINOVÉ ON-LINE PROCVIČOVÁNÍ pro všechny ročníky základní školy

Chceš si před nástupem do školy zopakovat nejdůležitější učivo předchozího ročníku? Upřednostňuješ on-line formu před docházením na doučování? Vyhovuje ti vlastní rozvržení času při plnění školní mise a zadaných úkolů? Chceš se při školních úkolech pobavit?

Pak jsi tu správně!

Prázdninové on-line procvičování probíhá tak, že během srpna budeš plnit misi svého ročníku. Ne jen tak ledajakou misi a ne jen tak ledajak!

Vždy v pondělí dostaneš e-mailem úkoly, otázky, náměty k projektu, návody, odkazy a video. Ve videu ti objasníme, co máš splnit a dáme ti několik tipů, jak pracovat, co dělat, kde hledat.

Svoje úkoly si rozvrhneš sám na dobu, která se ti během týdne nejlépe hodí a v této době je postupně vypracuješ.

Vždy na konci týdne obdržíš řešení, aby sis svoje výsledky mohl zkontrolovat.

Na konci celé mise se těš na svoji odměnu! Ale pouze tehdy, podaří-li se ti měsíční záhada vyřešit!

 

Termín: celý měsíc srpen

Cena: 500 Kč

Uzávěrka přihlášek: 26. červen 2023

Splatnost: 30. červen 2023

5. MĚSÍČNÍ KURZ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Do školy po stopách robota DIPOTA

se speciální pedagožkou

V srpnovém kurzu si s tebou, milý předškoláčku, zopakujeme všechno, co bys měl před nástupem do první třídy znát. Díky tomu, že s takovými kluky a děvčaty pracujeme už spoustu let, víme přesně, co je u koho potřeba procvičit.

Ví to i robot DIPOT, který tě celým kurzem bude provázet.

Podíváš se s ním na zajímavá místa, vysvětlíš mu, jaké u nás na planetě známe barvy, jaká máme zvířátka a jídla. Ukážeš mu, jak si zavazujeme botičky, jak si zapínáme knoflíky, a také to, jak se u nás správně drží pastelka.

Popovídáš DIPOTOVI něco o sobě, o svojí rodině i o svých domácích mazlíčcích. Pokusíš se spočítat jeho součástky a vysvětlíš mu, jak u nás vypadá lidské tělo.

Když budeš chtít, můžeš na něj zkusit promluvit i anglicky. Uvidíme, zda ti bude rozumět.

A víš co, předškoláčku? Dáme si s DIPOTEM soutěž. Vlastně jich bude víc. Jsme zvědaví, jestli nad ním zvítězíme. Co myslíš?

Termín: celý srpen, vždy v ÚT a ve ČT od 14:30 do 16:00 hodin (2 x 45 min.)

Počet lekcí: 16 (1 lekce = 2 x 45 min.)

Cena: 2 400 Kč, tj. 150 Kč za 1 vyuč. hodinu

Termín přihlášek: 31. květen 2023, přihlašování na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Splatnost: 8. červen 2023

Informace

Vzděláváme mimo zajetý systém.

Respektujeme potřeby každého z vás.

DIPOT EDU s.r.o.

Adresa

DIPOT EDU s.r.o.

Tyršova 143/7
697 01 Kyjov
(okres Hodonín)